poniedziałek, 13 sierpnia 2012

Francuski ogrodnik

Francuski ogrodnik
Autor: Santa Montefiore
Wydawnictwo: Świat Książki
Okładka: miękka
liczba stron: 496

Książka w sam raz do szybkiego przeczytania, lekka. Już sam tytuł dużo sugeruje o czym jest książka. A wiec znajdziemy w niej gorący romans kury domowej, której maż jest często w delegacjach i by pomóc małżonce zatrudnia ogrodnika, ale nie byle jakiego tylko bosko przystojnego francuskiego ogrodnika. Choć historia nie zakończyła się pozytywnie dla obydwu stron to jeśli chcemy na chwilę oderwać się od rzeczywistości i przeczytać coś lekkiego to gorąco polecam.

Najbardziej urzekła mnie mnie w książce współczesna historia i bardzo pozytywna przemiana bohaterki i jej rodziny dzięki właśnie francuskiemu ogrodnikowi.

„Wspaniała, epicka historia miłosna o prawie do uczuć, sile pożądania i obowiązku, rozgrywająca się na tle bujnej, angielskiej przyrody. Miranda i David przeprowadzają się z dziećmi z Londynu do pięknego domu na wsi, otoczonego zapuszczonym ogrodem. Poszukiwany ogrodnik nieoczekiwanie znajduje się sam i jest niezwykle przystojnym Francuzem w sile wieku. Miranda nie wie, że nie jest to żaden cudowny zbieg okoliczności: przed wielu laty tajemniczy mężczyzna przeżył w tym ogrodzie wyjątkowe chwile i złożył komuś pewną obietnicę...”

Świat Książki

1 komentarz:

  1. Może macie ochotę zabawić się w poszukiwanie skarbów i wyruszyć w rejs z piratem Rabarbarem? Jeśli tak to na naszym blogu w łatwy sposób można zdobyć "Dzieje Pirata Rabarbara" :)
    Zapraszamy do zabawy:

    http://ksiazeczki-synka-i-coreczki.blogspot.com/2012/08/wakacyjne-poszukiwanie-skarbow.html

    Jeśli nie macie ochoty brać udziału bardzo przepraszam za spam...

    OdpowiedzUsuń