środa, 22 stycznia 2014

Klub Matek SwatekTytuł: Klub Matek Swatek
Autor: Ewa Stec
seria/cykl wydawniczy: Klub Matek Swatek tom 1
wydawnictwo: Wydawnictwo Otwarte
data wydania: 23 sierpnia 2010

liczba stron: 400

Jest to pierwsza książka tej autorki, którą przeczytałam i na pewno sięgnę po następne z wielką chęcią. Napisana w wielkim poczuciem humoru, po prostu nie można się od niej oderwać ;) Czyta się błyskawicznie, dzięki krótkim rozdziałom, prostemu językowi, super opisom oraz świetnym porównaniom. Cały czas coś się dzieje, jedno wydarzenie goni drugie. Nie można się przy niej nudzić. A oderwać choć na chwilę graniczy z niemożliwością;). Jest niesamowita
Polecam z całego serca ;)


Pierwsza książka tej autorki, którą przeczytałam i na pewno nie ostatnia. 
Czyta się błyskawicznie, krótkie rozdziały, prosty język, super opisy i bombowe porównania:)
„Klub Matek Swatek” Ewy Stec to baarrrrdzo przyjemna lektura dla każdej kobiety spragnionej opowieści o romantycznej miłości w realiach polskich. Lektura zaskakująca i bardzo wciągająca. Pisanie Ewy Stec charakteryzuje się, bowiem lekkością pióra oraz inteligentnymi i dowcipnymi dialogami.
Czytając "KMS" płakałam ze śmiechu. Jeszcze się nie spotkałam z tak zabawną książką. Wszystkie dialogi i przemyślenia bohaterów są po prostu rewelacyjne!
Jedno wydarzenie goni drugie, co sprawia, że książka wciąga od pierwszej strony. Muszę się przyznać, że mnie wciągnęła już po okładce.
Być nauczycielką i mieć tak zakręcone życie to nie lada gratka. Anka chyba nie spodziewała się, że zakup nowego mieszkania ściągnie na jej głowę lawinę nieoczekiwanych zdarzeń.
A z tych MatekSwatek to dopiero ziółka...
Książka napisana z takim poczuciem humoru,że nie można się od niej oderwać:)
Martwisz się, że Twoja córka jeszcze nie ma męża, że Twój syn wciąż jest kawalerem? Zgłoś się do Klubu Matek Swatek - już wkrótce Twoje dziecko "przypadkowo" pozna kilka osób, w których może się zakochać. A z jedną z nich ułoży sobie życie! Beata - matka Anki, ponad trzydziestoletniej panny - postanawia działać. Korzysta z pomocy Klubu Matek Swatek. Nie wie, że jej córka już w dniu przeprowadzki do nowego mieszkania poznaje dwóch przystojnych mężczyzn. Jeden jest Anką wyraźnie zainteresowany, drugi... jeszcze bardziej. Tylko czy ich intencje są szczere? I czy intrygi Klubu Matek Swatek nie zniszczą rodzących się uczuć?

źródło opisu: Wydawnictwo Otwarte, 2010
źródło okładki: http://www.otwarte.eu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz