wtorek, 22 maja 2012

Napisz na priv


Autor: Agnieszka Krawczyk
Tytuł:  
Napisz na priv
Cykl:
Monika Szwaja poleca!
Wydawnictwo:
Wydawnictwo SOL
Oprawa: miękka
Liczba stron: 288


"Napisz na priva" to wprost idealna pozycja na wakacje, na letni wieczór. Pozwoli zapomnieć o rzeczywistości i przy okazji rozśmieszy do łez. To lekka, przyjemna, zabawna opowieść dla każdego. Na pewno zachwyci młode matki, które przytłoczone są pracami domowymi, codziennymi obowiązkami, oraz te, które mimo wykształcenia nie mają pracy. 


"Główna bohaterka mojej powieści jest historykiem sztuki, ma trochę ponad 30 lat i małe dziecko – pracuje na zlecenia, szuka stałej pracy, a w wolnym czasie towarzystwa dotrzymują jej fora internetowe.

Oczywiście, ma też prawdziwych znajomych, z reala, bardzo to osobliwa kompania! Ze swoją niewyobrażalną łatwością do ładowania się w kłopoty, Laura przeżywa mnóstwo niezwykłych i śmiesznych przygód...

Założyłam sobie, że historia ma być przede wszystkim zabawna, a czytelnik będzie się przy niej śmiać. Mam nadzieję, że mi się to udało.."

1 komentarz:

  1. niczym o mnie! jestem mamą, mam lekko ponad 30 lat, mam małą córeczkę, do niedawna siedziałam z nia wciaż w domu no i mam na imię Laura! ;-)))

    OdpowiedzUsuń